Architect

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 4000 - 6000 RON
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Licata Design caută noi colegi arhitecți pasionați de design.
Căutăm arhitect global (nu interior) cu experiența de 2-5 ani în domeniu cu bune cunoștințe înmodelare și randare 3d, fiind obligatorie cunoașterea și buna stăpânire a programelorSketchUp, Autocad, Photoshop și 3dsMax. Salariul variaza între 4000 și 6000 de lei în funcțiede experiența candidatului.
Este necesară cunoașterea aprofundată a limbii engleze. Dacă respecți criteriile de mai sus, așteptăm portofoliul tău la adresa roblicata26@gmail.com. Anunțul nu se adresează arhitecților de interior.

Dacă vrei sa știi mai multe despre Licata Design, te invităm să ne cunoști prin proiectele de pe site-ul nostru: www.licatadesign.net

Descrierea jobului

Candidatul va avea oportunitatea de a participa în toate stadiile procesului de design al proiectelor de apartamente, hoteluri, restaurante, teatre, muzee, etc

Descrierea companiei

instagram: @licatadesign
website: www.licatadesign.net

Publicat 27 ian. 2022 Reactualizat 24 feb. 2022 Expiră 26 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos