Aprovizionare sofer/manipulator marfa depozit/punct de lucru

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 500 EUR
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Permis categoria B;
- Responsabilitate, constiinciozitate;
- Fara cazier judiciar.

Descrierea jobului

Recrutam pentru echipa de vanzari din punctul de lucru sofer pentru aprovizionare cu marfa de la depozitele furnizorilor ori depozite proprii;

Sarcini, responsabilitati post:
1. Incarcarea si/sau descarcarea marfurile in/din autovehicule;
2. Manipularea si asezarea produselor in spatiile special destinate, in functie de sortimente si termenul de valabilitate;
3. Comisionarea marfurilor pentru livrare conform documentelor si indicatiilor gestionarului. Preia de la furnizori documentele aferente marfii;
4. Incarcarea si descarcarea marfurilor in mod corespunzator cu responsabilitate, fara a prejudicia integritatea produselor;
Etichetare, ambalare, manipulare marfa in depozit;
5. Preluarea marfurilor pregatite la depozit conform documente (facturi sau avize);
6. Participa la incarcarea si descarcarea marfurilor;
7. Participa la pregatirea coletelor pentru livrari din depozitul propriu sau depozite furnizori;
Aduce la cunostiinta coordonatorului de transport sau logistic orice problema in legatura cu starea masinii in vederea programarii la service;
8. Igenizeaza masina cel putin odata pe luna;
9. Respecta limitele de viteza conform legii in vigoare;
10 Respecta regulile de bun simt in trafic atat fata de ceilalti conducatori auto cat si mai ales fata de pietoni.

Societatea noastra ACDD ART CONSTRUCT are o istorie de 10 ani in domeniu de retail / comert cu echipamente profesionale pentru executia, intretinerea si mentenanta piscinelor, centrelor spa, hotelurilor, pensiunilor etc.
Publicat 31 ian. 2022 Expiră 2 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos