Antreprenor (Inmedio, 1Minute)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • FIRMA PROPRIE (existenta, sau care va fi infiintata pentru aceasta colaborare);
  • Disponibilitatea de a fi prezent in magazin cea mai mare parte a timpului in care acesta este deschis;
  • Experienta in comert si gestiune constituie avantaj;
  • Cunostinte de baza Windows, Outlook, Excel, Word;
  • Persoana comunicativa, responsabila, organizata, perseverenta, optimista, deschisa la nou, cu putere si dorinta de munca, atenta la nevoile clientului.

Descrierea jobului

  • Echipa de vanzare: vanzatorii sunt angajati pe firma antreprenorului (recrutare, pregatire, contract de munca, salarii, taxe);
  • Gestiune: intocmirea documentelor de evidenta intrari-iesiri, respectand procedurile Lagardère Travel Retail;
  • Comenzi: le face antreprenorul, la furnizorii cu care Lagardère Travel Retail are contracte (exceptie: presa centrala - vine de la sediu);
  • Cresterea vanzarilor: este obiectivul permanent al antreprenorului si al intregii echipe Lagardère Travel Retail care ii acorda suportul;
  • Respectarea standardelor si procedurilor Lagardère Travel Retail;
  • Inventare: rezultatele inventarelor sunt responsabilitatea antreprenorului.

Cu o istorie de peste 20 de ani pe piata din Romania, Lagardère Travel Retail este una dintre cele patru divizii ale Grupului Lagardère si este liderul global innovator in industria de retail pentru calatori. Operam o retea de peste 270 de magazine, cu un portofoliu de 8 branduri, dintre care cele mai cunoscute sunt INMEDIO, RELAY, 1 MINUTE și SO! COFFEE.
Daca ti-am trezit interesul, aplica acum!

www.lagardere-tr.ro | LinkedIn

Publicat 2 mai 2022 Reactualizat 23 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022