Publicat 09 Iun 2019 | Expiră 10 Iul 2019

Animator & supraveghetor copii

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

– abilitati excelente de comunicare si organizare
– experienta si interes pentru activitati cu copii
– cunostinte bune de limba engleza
– persoana responsabila, dinamica, dornica sa-si petreaca timpul jucandu-se cu cei mici
– abilitati creative
- liceu pedagogic, studii de pedagogie sau psihologie

Descrierea jobului

-supravegheaza copiii si are grija ca acestia sa se joace in siguranta
-planifica si organizeaza activitatile copiilor
-coordoneaza jocuri si activitati creative
-interactioneaza cu copiii, ii implica in activitati si le mentine interesul pentru jocuri / ateliere

Suntem mai mult decat un club exclusivist cu servicii de wellness complete. Suntem despre oameni, despre educatie sportiva, despre pozitivism si armonie in viata.

Am devenit constienti de faptul oamenii din mediul urban isi doresc un loc de evadare, de detasare, unde sa fie primiti si intelesi in intregime si unde sa vina cu aceeasi placere si entuziasm cu care se intorc acasa. Un altfel de acasa; departe de trafic, blocuri gri si deadline-uri. Unde sa te reincarci cu wellness pentru a trai viata pe care ti-o doresti.

Expirat
Animator & supraveghetor copii  -  Fundatia Dinu Pescariu

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles