Publicat 20 Nov 2015 | Reactualizat 18 Feb 2016 | Expiră 19 Feb 2016

Animator Sportiv / Polivalent

40 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Societatea SportAnim srl recrutează persoane motivate pentru meseriile de animator sportiv/polivalent și DJ pentru tur-operatorul francez TUI Franta- MARMARA cu hoteluri în Grecia, Spania, Italia, Croația, Portugalia, Cipru și Turcia. Pentru toate persoanele interesate care vor trece de procesul de selecție, se va organiza o scolarizare în Brașov.
Cerințe:
- Să puteți susține o conversație în limba franceza la sfârșitul stagiului de formare la un nivel conversațional.
- Să fiți o persoană serioasă, punctuală și cu un spirit de echipa dezvoltat.
- Să fiți o persoană care iubește sa fie în centrul atenției, care nu cunoște cuvântul “timiditate’’
- Să fiți o persoană energica și dinamica, cu o personalitate puternică pe care ceilalți o pot urma fără nici o dificultate.
- Să fiți o persoană sportivă și/sau să aveți cunoștințe de dans, teatru sau orice altă activitate care presupune lucrul cu oamenii.
- Postul nu necesită experientă.

Descrierea jobului

1. ANIMATOR SPORTIV/ DJ – recrutăm și formăm persoane cu cunoștințe de limba franceza, cu vârsta intre 18-30 ani, care vor lucra în hotelurile ce aparțin tur-operatorului francez TUI Franta- MARMARA, mai multe detalii pe www.tui.fr , www.marmara.com , www.marmarafit.com si www.sportanim.ro
Destinațiile în care sunt situate hotelurile sunt Grecia, Spania, Italia, Croația, Portugalia, Cipru și Turcia. …

Se oferă :
- Salariul net: minim 700 euro pe luna.
- Perioada - oferim contracte atât pe perioada sezonului de vara (Aprilie-Octombrie) cât și pe perioada sezonului de iarnă (Noiembrie - Martie)
– curs de formare (cursuri de franceza, cursuri de fitness, noțiuni de dans și teatru).
- transportul prin bilete de avion dus-întors către/și din destinație .
- cazarea (cameră de personal) și mâncarea (3 mese pe zi oferite în restaurantul principal al hotelului).
- băuturi răcoritoare și apă în cadrul hotelului.
- asistentă pe toată durata contractului.

Important : Nu se percepe nici un comision, taxă de aplicare sau dosar.

Descrierea postului :

Animatorul hotelier este o persoană polivalentă, care va organiza diferite activități sportive în timpul zilei (ex : activități organizate : volei pe plaja, ping-pong, darts, fotbal,etc…și diferite cursuri cum ar fi : Stretching, Aqua-Gym, Step, Aerobic , etc…)
De asemenea animatorul organizează și participă în activitățile de seara cum ar fi : jocuri interactive, mini-disco pentru copii, karaoke, spectacole de teatru și dans organizate în amfiteatrul hotelului, discoteca organizată de asemenea în cadrul hotelului.

Așteptăm aplicațiile direct pe site-ul Ejobs sau pe email la: recrutari.sportanim@gmail.com . Vă rugăm să menționați postul pentru care aplicați în subiectul mesajului și vă reamintim că aplicațiile trebuie să conțină un CV cu foto. Vă mulțumim.

Compania SportAnim este prezenta pe piața din anul 2009. Rolul nostru este de a selecționa și de a forma:
- animatori polivalenți
- animatori pentru copii
- animatori dj
- șefi animatori

Asigurăm contract de muncă, recrutarea, formarea, drepturile salariale și cheltuielile inerente ale angajaților.

Oferim monitorizarea continua a echipelor noastre prin prezenta noastră pe teren și capacitatea de a reacționa imediat.

Mai multe detalii la www.sportanim.ro

Expirat

Animator Sportiv / Polivalent  -  SportAnim srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles