Publicat 05 Ian 2017 | Expiră 06 Feb 2017

Animator socio-educativ

5 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana punctuala;
Comunica si relationeaza cu copii;
Are atentie distributiva;
Are atitudine pozitiva si proactiva fata de munca;
Este o persoana deschisa, energica, sociabila si cu spirit de echipa.

Descrierea jobului

Supravegheaza copiii si are grija ca joaca lor sa fie sigura si fara incidente neplacute;
Are grija ca acestia sa fie multumiti si bucurosi tot timpul, prin participarea la diverse activitati recreative, in care ii angreneaza pe toti copiii;
Are grija ca toate atractiile sa fie in stare perfecta de functionare;
Organizeaza și amenajeaza spatiul de joaca, depoziteaza jucariile si materialele de lucru, asigura permanent ordinea si curatenia acestora;
Semnaleaza managerului eventualele probleme ivite;
Activitatile zilnice au loc in cadrul unui mall, atat in zilele de weekend cat si in zilele libere.

Beneficii:
- bonuri de masa si cadouri de sarbatori;
- bonusuri in functie de performante;
- training;
- posibilitate de avansare in cariera;
- o echipa tanara ce iti va oferi ajutor de cate ori va fi nevoie.

Companie cu o vasta experienta in domeniul entertainmentului pentru copii. Gymboland este un loc dedicat copiilor, desprins din cele mai frumoase povesti fara sfarsit, unde distractia si misterul salasluiesc in armonie.

Expirat
Animator socio-educativ  -  Entertainment Vision