Publicat 08 Nov 2018 | Reactualizat 08 Dec 2018 | Expiră 09 Dec 2018

Angular JS Developer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam o persoana pasionata, capabila sa dezvolte un proiect de la zero si sa lucreze in echipa.

Descrierea jobului

Integrarea intr-o echipa formata din web designeri si programatori backend.
Dezvoltarea de aplicatii client in Angular JS.

Program flexibil, intre 4 si 8 ore pe zi.
Mediu de lucru prietenos.

Dot Work este o firma de software infiintata in februarie 2008. Domeniul principal de activitate al firmei este dezvoltarea de aplicatii web si desktop folosind tehnologii Microsoft si open source, in mare parte pentru partenerii nostri din Statele Unite.

Expirat
Angular JS Developer  -  DOT WORK SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles