Publicat 16 Mai 2019 | Reactualizat 13 Iun 2019 | Expiră 16 Iun 2019

ANGLIA: Angajam INGINER șef in constructii

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare in Constructii Civile
- permis de șofer profesionist (AVANTAJ)
- cazier judiciar curat
- limba Engleza (avantaj)
- experienta in constructie retele de telecomunicatii (avantaj)

Descrierea jobului

- salar 70 - 80 lire NET/pe zi
- cazarea, transportul si trainingul pentru a obtine certificari valabile pe intreg teritoriul Angliei
sunt oferite GRATUIT de PRO CONECT;
- fără comision sau alte taxe, deoarece noi suntem angajatorul;
- angajarea se face in Marea Britanie;
- traducerea actelor este oferită gratuit de PRO CONECT;
- contract de munca pe perioada nedeterminata;

Pro Conect este unul din cei mai importanti parteneri in instalatii de telecomunicatii din tara. Societatea deruleaza proiecte in instalari, constructii retele, mentenanta pentru Upc si Vodafone, in toata tara si Europa.

Expirat

ANGLIA: Angajam INGINER șef in constructii  -  PRO Conect