Publicat 13 Sep 2017 | Expiră 13 Oct 2017

Angajăm manager la tipografie

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în muncă

Candidatul ideal

- spirit puternic de echipă, spirit competitiv care să ajute la dezvoltarea companiei - abilitați bune de comunicare
- corectitudine, seriozitate, atitudine principială în relațiile cu oamenii
- cunoștințe bune de operare MS Office (Word, Excel, navigare internet, etc)
- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor și locului de muncă
- capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini în același timp și de a respecta termene limită
- cunoștințe elementare de grafică, daca nu exista, disponibilitate pentru dobândire. - experiența pe post similar constituie avantaj

Descrierea jobului

- conducerea și coordonarea întregii activități
- analizează cererile și comenzile primite pentru lucrări
- calculează prețurile de vânzare cu programul de calcul
- trimite ofertare către client
- verificarea documentelor pentru tipărire, înainte de a fi trimise în producție
- ținerea unei legături strânsa cu clienții și colegii de la producție pentru respectarea termenelor stabilite și a calității lucrărilor

Descrierea companiei

Societate comerciala cu 9 angajati, doua puncte de lucru
1. Tipgrafie situată în Tg-Mureș pe str. 22Dec. 1918 , nr.63
2. Mgazin de birotică papetărie la Mures Mall

Angajăm manager la tipografie  -  Adimex S.R.L.