Publicat 23 Ian 2016 | Expiră 24 Feb 2016

Angajez sofer distributie

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii;
- Posesor carnet de conducere categoria B, minim 3 ani;
- Experienta in distributie
- Persoana serioasa, responsabila, corecta;
- Domiciliul stabil in Timisoara sau in apropierea orasului

APTITUDINI: BUN EXECUTANT AL DISPOZITIILOR PRIMITE, APTITUDINI DE A LUCRA CU DOCUMENTE SI BANI, BUNE ABILITATI DE COMUNICARE SI REZISTENTA LA STRES SI EFORT FIZIC ,
Nu conteaza varsta daca ii place sa munceasca.
Cautam oameni statornici pe care sa ne putem baza si care vor sa lucreze o perioada cat mai lunga de timp.Exclus sezonierii.
Nu suntem interesati de oameni care isi schimba des locul de munca.

Descrierea jobului

Incarca, transporta si livreaza conform programului de distributie marfa refrigerata si congelata pe baza facturilor intocmite;
Raspunde de primirea, pastrarea si eliberarea marfurilor;
Preda la timp si complete, documentele aferente marfurilor transportate;
Asigura buna functionare si curatenia autoturismului in folosinta;
Zona de operare: Timisoara

Salariul este in functie de munca depusa, de orele suplimentare si de vechimea in firma.
Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara, dinamica, un mediu de lucru placut

Descrierea companiei

Companie de distributie produse alimentare pe HORECA

Expirat
Angajez sofer distributie  -  Best Banat Distribution S.R.L.