Publicat 23 Ian 2016 | Expiră 24 Feb 2016

Angajez director / agenti / consultanti vanzari

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

GALAXY IMOB CONSULTING angajează pentru judetele Cluj si Alba agenti/consultanti in domeniul imobiliar, financiar, asigurari, accesare fonduri europene si nationale
CERINTE:

PROFILUL CANDIDATULUI:

Cunoastere operare calculator
Spirit de echipa
Dorinta sa devina un bun profesionist
Dorinta permanenta de a evolua
Onest si implicat

Pentru consultant fonduri europene si nationale se solicita cunostinte/experienta in domeniu.

Descrierea jobului

Cerintele postului:

- constituirea portofoliului
- promovarea portofoliului
- crearea unor relatii de consultanta cu toti clientii
- calificarea eficienta a clientilor
- intalniri pe teren cu clientii
- incheierea contractelor de colaborare cu clientii
- identificarea si colaborarea cu clienti

Asteptam scrisorile dvs. de intentie şi CV pe adresa de e-mail: laurentiu.seffer@galaxyimob.ro

Vă oferim o gamă largă şi completă de servicii şi consultanţă în domeniul imobiliar, al asigurărilor, al creditări, pensiilor private. Iar gama de servicii ce  dorim a vă oferi ţinem a se dezvolta în timp, conform cerinţelor clienţilor noştri.

Cu o experienţă de peste 20 de ani în domeniul imobiliar oferim clienţilor noştri soluţiile cele mai bune de cumpărarea, vânzarea,  închirierea, imobilelor (case, apartamente, garsoniere, sedii, birouri, terenuri), evaluarea imobilelor, punerea la dispoziţia clienţilor soluţi de finanţare, creditare, de amenajare, întreţinere, administrare a imobilelor, cadastru şi întabularea dreptului de proprietate, consultanţă şi asistenţă juridică, asigurarea imobilelor, iar serviciile noastre nu se opresc aici!

Ne caracterizează promtitudinea, respectul şi profesionalismul.

Suntem conştienţi de importanţa investiţiei clienţilor noştri, fapt pentru care oferim consultanţă de înaltă calitate şi orientăm clientul spre cea mai potrivită alegere.

Expirat
Angajez director / agenti / consultanti vanzari  -  Galaxy Imob Consulting S.R.L.