Publicat 11 Iul 2019 | Reactualizat 31 Iul 2019 | Expiră 11 Aug 2019

ANGAJEZ CROITOREASA - 3200- 3700LEI/ Confectionera- 2500 LEI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajez Croitoreasa - salariu 3200- 3700 lei cu experienta in croitul si realizarea produsului cap- coada.
Angajez Confectionera - salariul 2500 lei cu experienta in realizarea produsului cap-coada.

Descrierea jobului

Ofer Seriozitate, Carte de munca, Locatie spatioasa si luminoasa in zona centrala a Bucurestiului, Program Luni- Vineri 8 ore. Salariu Croitoreasa 3200 lei- 3700 / Salariu Confectionera 2500 lei + Prime/ Bonusuri, Pentru Proba de Lucru va rugam sa sunati la nr. de telefon 0726095146. Proba de Lucru se plateste.

Descrierea companiei

Suntem o Echipa care lucreaza in Armonie sub Motivatie.

Expirat
ANGAJEZ CROITOREASA - 3200- 3700LEI/ Confectionera- 2500 LEI  -  GABRIELLE DESIGN BOUTIQUE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles