Publicat 26 Ian 2016 | Expiră 27 Feb 2016

Angajez avantajos medic dentist si medic endodont in Piatra Neamt

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dorinta de a munci si a invata, spirit de echipa, corectitudine.

Descrierea jobului

Clinica cu experienta de peste 10 ani in Piatra Neamt angajeaza avantajos medic dentist si medic endodont.

Clinica Medestetic este dotata cu tehnologie de ultima generatie si de incadreaza pe linia celor mai moderne clinici. Munca medicilor de aici este apreciata de multi pacienti din tara si strainatate ca fiind de inalta profesionalitate. Daca doresti sa lucrezi intr/o echipa de medici devotati muncii in acest domeniu inscrie-te si trimite CV-ul tau..

Expirat
Angajez avantajos medic dentist si medic endodont in Piatra Neamt  -  Centrul De Chirurgie Și Estetică Dentară Sfânta Maria S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles