Angajez asistenti de farmacie

Flavi Farm SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam o persoana vesela, activa, amabila si empatica cu pacientii, cu spirit de echipa.

Descrierea jobului

Eliberarea de medicamente cu prescriptie medicala, OTC-uri si parafarmaceutice
Consilierea pacientilor privind administrarea medicamentelor
Receptia cantitativa si calitativa a produselor
Monitorizarea si gestionarea stocurilor.

Flavi Farm este o afacere de familie, noi impreuna cu personalul nostru lucram ca intr-o familie, intr-un mediu placut, necompetitiv, fara presiuni si targeturi, doar cu grija fiecaruia de a-si face datoria.
Publicat 22 nov. 2021 Expiră 22 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos