Angajat comercial - Managementul proprietatii

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • limba germană la nivel fluent obligatoriu,
  • absolvent de studii superioare,
  • capacitatea de a comunica cu oameni care provin din medii socio-economico-culturale diverse,
  • abilitatea de a comunica, a lucra în echipă, organizare, concentrarea pe soluții, proactivitate,
  • abilități de utilizare a computerului.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • organizarea activității echipei de meșteri care se ocupă de reparații și mentenanța apartamentelor și a caselor de vacanță,
  • coordonare între echipa de meșteri și companii cu profil tehnic (e.g. electricitate)
  • comunicarea constantă cu echipa de meșteri,
  • comunicarea ocazională cu oaspeții.
Beneficii:
  • aproximativ 1700-1800€ net (pentru un salariu brut de 2500€)
  • locuințe subvenționate care includ utilități,
  • asigurarea de sănătate și contribuția la pensie acoperită,
  • de 2 ori pe an, compania plătește bilete de avion dus-întors pentru vizite acasă,
  • posibilitatea de a avansa în cadrul companiei.

Suntem Die Ferienhaus Agentur, o echipă dinamică și tânără care administrează și închiriază case și apartamente de vacanță de înaltă calitate în OstseeResort Olpenitz, în Nordul Germaniei, la o oră și jumătate distanță de Hamburg. În calitate de cel mai mare furnizor local, asigurăm experiențe de vacanță de neuitat și avem grijă atât de oaspeți, cât și de proprietarii de case de vacanță. Biroul nostru cu vedere la mare este situat direct pe promenada portului stațiunii, iar pauza de masă poate fi folosită pentru o plimbare pe plajă. Oferim oportunități continue de dezvoltare, atât profesională, cât și personală, celor care doresc să crească alături de noi.
Publicat 18 nov. 2021 Reactualizat 25 nov. 2021 Expiră 18 dec. 2021