Publicat 23 Iun 2021 | Reactualizat 21 Iul 2021 | Expiră 24 Iul 2021

Angajat casierie principală/logistică

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Peek & Cloppenburg este o companie interna ională ț de modă cu aproximativ 140 de centre de desfacere în 15 țări din Europa. Vă oferim o paletă generoasă de produse de calitate superioară și un serviciu de asistență pentru clienți excepțional. Din postura noastră de întreprindere de familie, le oferim angajaților noștri, de 120 de ani, un mediu de lucru sigur și dinamic și posibilități de a face carieră pe termen lung. Combinăm ceea ce este cel mai bun din ambele universuri: fiabilitatea cu inovația, focalizarea pe indicatorii economici cu o bună cunoaștere a tendințelor din modă, răspunderea asumată individual cu sentimentul de echipă bine formată și multe altele. Deveniți o parte a grupului nostru și începeți-vă cariera la Peek & Cloppenburg.

RESPONSABILITĂȚI
• Susţinerea tuturor domeniilor care ţin de gestionarea caselor de marcat şi fluxului monetar (de
ex. plăţile la casă)
• Derularea proceselor administrative (de ex. plata costurilor de transport)
• Gestionarea centrală a plăţilor de la case, pregătirea contabilităţii
• Consilierea clienţilor în zona caselor de marcat
• Consiliere telefonică şi prin poştă

COMPETENȚE
• Experienţă profesională în domeniul financiar şi/sau administraţie
• Seriozitate, rezistenţă la stres şi flexibilitate
• Comunicare excelentă in scris si oral
• Orientare către cifre

CEEA CE OFERIM
• Salariu competitiv
• Un mediu profesional dinamic, focalizat pe lucrul în echipă şi responsabilitate individuală
• O echipă primitoare , prietenoasă şi experimentată în relaţiile cu clienţii ;
• Şansa de a dezvolta o carieră în domeniul fashion-retail prin intermediul numeroaselor programe de dezvoltare, pentru diverse funcţii din cadrul magazinului
• Reducere la cumpărăturile personale
• Bonuri de masă
• Program de lucru flexibil
• Asigurare medicală privată

Aşteptăm CV-ul dvs., inclusiv o fotografie la: e-mail: hs496@peek-cloppenburg.ro

Numele Peek & Cloppenburg reprezintă competenţă în modă, inovaţie antreprenorială şi dezvoltare internaţională. Cu cele peste 100 de magazine şi peste 13.000 de angajaţi, suntem unul dintre cele mai importante branduri din domeniul modei, fiind reprezentaţi in peste 15 tari.

Expirat
Angajat casierie principală/logistică  -  Peek & Cloppenburg S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles