ANGAJARE ASISTENT MEDICAL GENERALIST

ESTET DENT S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte asistent medical generalist:
-absolvent al unei scoli de profil
-abilitati de a executa proceduri medicale la standard de perfomanta stabil
-personalitate calda,orientare catre pacient ,disciplinat/a,responsabil si dornic sa lucreze in echipa
-echilibru emotional

Descrierea jobului

Responsabilitati asistent medical generalist:
-sa detina cunostinte teoretice si practice care sa-i permita sa identifice nevoile pacientului
-raspunde de calitatea actului medical si eficienta acestuia
-completeaza registrele si tipizatele de profil

Clinica de stomatologie cu experienta in domeniu de peste 18 ani ,una dintre cele mai performante clinici stomatologice private din Braila.
Publicat 7 dec. 2021 Expiră 6 ian. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos