Publicat 24 Feb 2019 | Expiră 27 Mar 2019

ANGAJARE AJUTOR BUCATAR / BUCATAR

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru postul de ajutor bucatar, solicitam doar experienta de minim un an in bucatarie. Pentru postul de bucatar sef solicitam experienta atat a la carte, cat si in organizare evenimente.

Descrierea jobului

Am dori sa ne axam pe descrierea job-ului de bucatar sef. Rugam mult seriozitate, cunostinte privind bucataria cu specific romanesc si experienta in organizare evenimente.
Unul dintre beneficiile postului este posibilitatea / libertatea de a contribui la dezvoltarea si imbunatatirea serviciilor oferite.
Mentionam ca decontam cheltuielile de transport.

Restaurantul D&G are o vechime de 4 ani pe piață. De mentionat este faptul ca ne aflam intr-o perioada de expansiune: marire capacitate sala evenimente la peste 200 persoane si investitie in innoire echipamente.

Expirat
ANGAJARE AJUTOR BUCATAR / BUCATAR  -  David & G S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles