Publicat 16 Iul 2006 | Reactualizat 01 Aug 2006 | Expiră 16 Aug 2006

Angajam Vanzatori

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-experienţă în domeniu
-cazier
-cunoştinţe operare calculator (excel)

Descrierea jobului

-pachet salarial atractiv
-bonuri de masã

TV Direct ( www.tvproducts.ro ) este cea mai cunoscuta societate profilata pe domeniul de comert cu produse publicate la televizor.TV Direct ofera clientilor sai o gama variata de produse, incepand cu casa si gradina continuand cu bucataria si sa nu uitam nici de aparatura electrica si electrocasnica si articole ce servesc pentru inbunatatirea si pastrarea conditiei noastre fizice.

Expirat
Angajam Vanzatori  -  TV Direct SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles