Publicat 18 Ian 2017 | Reactualizat 18 Feb 2017 | Expiră 19 Feb 2017

Angajăm vânzători/ vânzătoare de mărţişoare

50 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidaţii ideali trebuie sa fie oneşti, motivaţi si cu dorinţa de a cîştiga cât mai mult într-o perioadă scurtă de timp. Să fie pregătiţi pentru o experienţă frumoasă dar şi obositoare, deschişi la discuţii, dornici de a-şi completa C.V.-ul cu o activitate inedită.

Descrierea jobului

Angajăm vânzatori / vânzătoare de marţişoare pentru perioada 21 februarie - 02 martie 2017. Salariu între 600 - 1500 lei (salariu fix + comision) pentru 5-10 zile de lucru, în funcţie de oraşul unde veti lucra. Activitatea se desfasoară în aer liber, în locuri special amenajate şi autorizate de Primarie. Pentru stabilirea interviului vă rugam să trimiteţi C.V. aici (pe ejobs.ro) sau pe adresa de e-mail martisoare1@yahoo.com cu specificarea oraşului unde doriţi să lucraţi.

Producător si distribuitor de mărţişoare cu experienţa de peste 15 ani în domeniu.

Expirat
Angajăm vânzători/ vânzătoare de mărţişoare  -  Recomandarea Noastra