Publicat 22 Apr 2019 | Reactualizat 13 Mai 2019 | Expiră 23 Mai 2019

Angajam vanzator, casier si lucrator gestionar Shopping City

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dornic de munca, pregatit sa isi asume responsabilitati.

Descrierea jobului

Avem nevoie de 5 persoane responsabile pentru posturile de vanzator, casier si gestionar( sef magazin).

Pe langa salariu stabilit, aveti parte si de bonusuri lunare.
Program flexibil;

Compania noastra detine 24 de magazin in centre comerciale in tara.
Brandul este Boutique 17. Comercializam in special haine cu motive traditionale.romanesti

Expirat
Angajam vanzator, casier si lucrator gestionar Shopping City  -  Boutique 17

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles