Publicat 20 Dec 2006 | Reactualizat 18 Ian 2007 | Expiră 20 Ian 2007

Angajam urgent!

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Firma de proiectare si amenajare gradini angajeaza profesionisti pentru posturile: arhitect peisagist, gradinar, inginer horticol si lucratori spatii verzi. Cautam oameni cu experienta si care eventual, sa poata demonstra cu referinte sau alte materiale munca prestata pana acum.

Descrierea jobului

Seriozitate si eficienta, putere si dorinta de munca, responsabilitate, creativitate, dinamism, gandire pozitiva.
Beneficii in functie de realizari.
Comisioane la contractele aduse pentru firma.
Prime pentru realizari deosebite.
Contract de colaborare sau angajare cu firma

Firma de proiectare, amenajare si intretinere gradini si spatii verzi.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Angajam urgent!  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles