Publicat 16 Mai 2010 | Expiră 16 Mai 2010

Angajam tinere domnisoare pt servicii Hostess Onl

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Tanara domnisoara draguta,aspect fizic placut,persoana cu zambetul pe buze,comunicativa,atenta la detalii

Descrierea jobului

Cunostinte de operare pc,limba engleza la nivel mediu,persoana responsabila,serioasa
Beneficii
CArte de munca sau contract de colaborare
Traininguri
Sedinte foto
Venituri substantiale
Posibilitatea de a-ti alege o grila de salarizare fixa sau procentuala foarte buna

Firma infiintata in 2006.Ne aflam in plina campanie de dezvoltare si de recrutare.CErem si oferim seriozitate,respect confidentialitate

Nu ezitati sa ne contactati pt mai multe detalii

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Angajam tinere domnisoare pt servicii Hostess Onl  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles