Publicat 27 Mar 2019 | Expiră 27 Apr 2019

Angajam Tehnicieni CNC - Timisoara

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

​GiGroup recruteaza pentru clientul sau, un mare producator de instrumente de precizie si acesorii pentru aparatura medicala, tehnicieni pentru masinile cu comanda numerica ( CNC )

Principalele atributii ale postului sunt :

- Creearea, Post-editarea si optimizarea programelor CNC
- Reglarea masinilor CNC in conformitate cu planul de productie
- Verificarea calitatii produselor si respectarea desenelor tehnice de executie
- Efecuarea intretinerii Autonome

Candidatul ideal :

- Studii medii sau superioare
- Experienta in prelucrarea prin aschiere de minim 2 ani
- Cunostinte programare si operare masini cu comanda numerica
- Cunostinte de interpretare a unui desen tehnic
- Cunostinte de utilizare a instrumentelor de masura
- Disponibilitate pentru lucru in 2 schimburi

Descrierea jobului

Ce oferim :

- Salariu competitiv si alte beneficii
- Tichete de masa la valoarea nominala de 15 lei
- Al 13-lea salariu
- Bonus anual de pana la 1200 lei brut, acordat in functie de performantele companiei
- Bonus de recomandare a unui coleg: 1200 lei brut/recomandare
- Ore suplimentare platite dublu
- Asigurare medicala pentru tine si familia ta
- Transport asigurat din Timisoara si Dumbravita
- Oportunitati de dezvoltare profesionala (cursuri si specializari)
- Pachet de discount pentru activitati sportive & wellness
- Conditii foarte bune de lucru (mediu curat, temperatura potrivita)
- Team building-uri & evenimente

Pentru programarea interviurilor ne puteti contacta telefonic la 0731520741 / 0728854950 sau asteptam cv-ul dumneavoastra la adresa marius.marusca@gigroup.com.

Gi Group este unul din liderii europeni in furnizarea serviciilor pentru dezvoltarea pietei muncii, cu expertiza principala in crearea si implementarea solutiilor de munca flexibile. La inceputul anului 2009, a achizitionat pachetul majoritar de actiuni al Barnett McCall Recruitment, adaugand la cei peste 10 ani de experienta ai BMR metode de recrutare inovatoare si expertiza internationala. Gi Group Staffing Company este o societate comerciala autorizata ca agent de munca temporara (cu sediul din Bucuresti si toate birourile regionale permanente) in condiţiile art. 88 din Codul Muncii, in conformitate cu autorizaţia de funcţionare seria B nr. 0000101/26.06.2009 emisa de Direcţia de Munca, Solidaritate Sociala si Familie Bucureşti, poziţia 171 in Registrul Naţional de Evidenta a Agenţilor de Munca Temporara Autorizaţi � Municipiul Bucuresti. Suntem o societate inregistrata ca operator de prelucrare a datelor cu caracter personal si de transfer a datelor cu caracter personal sub nr. 12305.

Expirat
Angajam Tehnicieni CNC - Timisoara  -  GI GROUP STAFFING COMPANY S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles