Publicat 05 Apr 2019 | Expiră 06 Mai 2019

Angajam Tehnician Mentenanta / Mecanic Intretinere

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Gi Group recruteaza Mecanic Intretinere Utilaje pentru clientul sau, o importanta companie ce activeaza in domeniul cablajelor auto din Timisoara. Pentru detalii ne puteti contacta la 0731520741 / 0728854950 sau asteptam cv-ul dvs. la adresa marius.marusca@gigroup.com.

Candidatul ideal indeplineste cerintele de mai jos:

- Pregatire profesionala in domeniul mecanicii ,
- Experienta in domeniu constituie un avantaj,
- Implicare, seriozitate si stabilitate la locul de munca,
- Disponibilitate pentru lucru in 3 schimburi

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati :

- Executa o activitate permanenta de supraveghere , reglare/calibrare pentru fluxul de productie si depanare in caz de defectiuni a utilajelor de productie si instalatiilor anexe
- Executa activitati de demontare/ curatare a utilajelor in timpul lucrului in vederea bunei functionari a acestora
- Raspunde de calitatea lucrarilor de intretinere si reparatii efectuate
- Executa lucrari de reparatii capitale aferente partii mecanice si electrice a utilajelor
- Raspunde de exploatarea si intretinerea corespunzatoare a trusei de instrumente
- Executa lucrari de reparare si reglare ale componentelor electrice ale utilajelor de productie.

Beneficiile acordate:

- Salariu de incadrare 3.200 lei BRUT;
- Bonusuri de productie ~400 de lei BRUT;
- Tichete de masa 15lei/ zi lucratoare lucrata;
- Ore suplimentare platite dublu;
- Ore de noapte platite cu spor de 25 %

Gi Group este unul din liderii europeni in furnizarea serviciilor pentru dezvoltarea pietei muncii, cu expertiza principala in crearea si implementarea solutiilor de munca flexibile. La inceputul anului 2009, a achizitionat pachetul majoritar de actiuni al Barnett McCall Recruitment, adaugand la cei peste 10 ani de experienta ai BMR metode de recrutare inovatoare si expertiza internationala. Gi Group Staffing Company este o societate comerciala autorizata ca agent de munca temporara (cu sediul din Bucuresti si toate birourile regionale permanente) in condiţiile art. 88 din Codul Muncii, in conformitate cu autorizaţia de funcţionare seria B nr. 0000101/26.06.2009 emisa de Direcţia de Munca, Solidaritate Sociala si Familie Bucureşti, poziţia 171 in Registrul Naţional de Evidenta a Agenţilor de Munca Temporara Autorizaţi � Municipiul Bucuresti. Suntem o societate inregistrata ca operator de prelucrare a datelor cu caracter personal si de transfer a datelor cu caracter personal sub nr. 12305.

Expirat
Angajam Tehnician Mentenanta / Mecanic Intretinere  -  GI GROUP STAFFING COMPANY S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles