de ani Fără Frică...

Publicat 26 Ian 2016 | Expiră 27 Feb 2016

Angajam tehnician de proces si mentenanta

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii/superioare in domeniul tehnic, de preferat mecanica
Limba Engleza sau Franceza nivel mediu, avansat.
Citire/ interpretare desen tehnic piese
Abilitati de lucru in echipa
Orientare catre client si capacitatea de colaborare cu alte functii si terte parti

Descrierea jobului

Responsabilitati :
- efectuarea schimbarilor necesare pe o linie de productie in cazul trecerii de la un produs la altul,
-ajustarea procesului astfel incat sa fie respectate cerintele de calitate ale produsului
-inregistrarea rezultatelor legate de reglaje echipament
-respectarea procedurilor si a dosarelor tehnic
-asigura mentenanta preventiva a echipamentelor
-analizeaza defectele, decide efectuarea masurilor de remediere si urmarirea procesului in cauza

Societate din Slovacia din domeniul productiei de piese pentru industria de automobile.
Se ofera cazare si contract pe termen lung, pachet salarial atractiv si posibilitati de avansare in cadrul companiei.

Expirat

Angajam tehnician de proces si mentenanta  -  Global Amt S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles