Angajam soferi profesionisti CE comunitate

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Firma de transport internationala cu activitatea in Spania (frig / prelata - singuri pe cabina sau in echipaj)
Cu o experienta de 9 ani in domeniul transportului, angajam soferi C+E atat titulari cat si incepatori.

Descrierea jobului

Se ofera:
-Post de lucru stabil
-Dispecerat in limba Romana
-Baze cu conditii
-Bonusuri de performanta
-Transport decontat de firma
-Respectarea timpilor de condus / pauze
-Salariu atractiv bazat pe experienta / colaborare
-Analizele se deconteaza dupa primul an daca se continua cu noi
-Camioane Volvo E5 si E6 echipate corespunzator
-Tari de tranzit Spania, Franta, Belgia, Olanda, Anglia, Germania, Italia

Cerem si oferim seriozitate!

SC Ruyu Transport SRL este o companie de transport internationala care efectueaza transport de marfa frigorifica in principal in Spania, Franta, Maria Britanie, Olanda, Belgea, Germania.

Compania a inceput in 2013 cu ambitia de a deveni o companie recunoscuta international, pentru asta seriozitatea si punctualitatea sunt pilonii de baza pe care se cladesc valoriile moreale a companiei si a angajatiilor din catdrul acesteai.

Pentru a ne atinge obiectivele organizationale avem in permaneta nevoie de personal serios, calificat si capabil sa se integreze in valoriile impuse, pentru asta va asteptam la un eventual interviu.

Publicat 11 nov. 2021 Reactualizat 9 dec. 2021 Expiră 11 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos