Angajam soferi pentru comunitate 3,5 tone

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerințele noastre:

- experiență de condus în comunitate – avantaj dar nu este obligatoriu

- cunoștințe bune de folosire GPS.

- disponibilitatea de a rămâne aproximativ 5-6 săptămâni în comunitate, cu 7-10 zile acasă.

- cazier curat

- limbi străine: engleză - cel puțin nivel mediu, iar alte limbi constituie avantaj

- vei tranzita toată Europa

Descrierea jobului

Ce vei face:

- transport de mărfuri pe rute naționale și internaționale în comunitatea europeană.

- alegi rutele optime pentru alimentarea cu carburant

- comunici eficient cu Dispeceratul în legătură cu: deplasarea pe ruta stabilită (locație, grafic de timp, eventuale nereguli apărute, etc.)

- respecți timpii corespunzători de livrare și de încărcare

- anunți responsabilul tehnic atunci când întâmpini dificultăți tehnice

- ajuți la îmbunătățirea parametrilor de exploatare a mașinii (ex.: consum economic , conducere preventivă)

Ce îți oferim:

- salariul motivant, extra beneficii si posibilitate de bonusuri

- mașini dotate cu cabină de dormit

- dispecerat propriu 24/7

- posibilitate de promovare și creștere salarială

Dacă ești interesat contactează-ne la numărul de telefon: +32 490 19 28 70/+40 755 11 00 53.

Oferim și așteptăm seriozitate!

Descrierea companiei

Ne mărim echipa!
Căutăm colegi pentru postul de Șoferi comunitate.
Construiește-ți viitorul! Venim în ajutorul tău cu locuri de muncă în Oradea și nu numai, atât pentru cei calificați cât și pentru cei necalificați. Mult succes!

Publicat 29 iun. 2021 Expiră 29 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos