Angajam soferi categoria B duba 3.5 T pt comunitate

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie sa fie responsabil,serios, atent la detaliile importante in ceea ce priveste documentele de transport su buna functionare a autovehiculului. Comunicarea este foarte importanta pentru e evita eventualele probleme.
Candidatul ideal - un minim de experienta in transport international de marfa de 6 luni

Descrierea jobului

Cautam soferi pe masini de 3,5 Tone, dube carosate pentru comunitate.
Perioada de lucru este de 30-35 zile afara cu 7-10 zile pauza acasa.
Tari tranzitate: toata Europa, fara Anglia. Cele mai frecvente tari sunt: Germania, Olanda, Franta, Spania, Portugalia, Cehia.
• salariul diurna 50 eur / zi
SAU
• salariu pe tara 1390 lei + diurna 40 eur /zi (in perioada lucrata) - salariul este platit si in cele 7 zile de pauza din Romania

Masinile sunt dotate cu: aer conditionat, chingi, statie + antena, gps, webasto, pat, telefon firma cu abonament in roaming.

Ne bazam pe incredere si comunicare intre membrii companiei.
Scopul nostru este sa onoram comenzile de transport fara probleme si la tine.
Publicat 1 nov. 2021 Reactualizat 29 nov. 2021 Expiră 1 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos