Publicat 17 Mai 2019 | Expiră 17 Iun 2019

Angajam Sofer camionete 3,5T - Centrul Colectare Cluj

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Indeplineşte la timp şi întocmai sarcinile specifice trasate sau stabilite de superiorul ierarhic,
Respectă prevederile normativelor interne şi procedurile de lucru privitoare la postul său. Activitate de transport deseuri de hartie si carton.
Experienta necesara postului: experienta in activitatea de transport minim 3 ani

Descrierea jobului

Beneficii:

Se acorda periodic bonusuri de performanta.
Se acorda tichete de masa pentru fiecare zi lucrata.

Punctul de lucru se afla in Cluj-Napoca.

Produce si comercializeaza hartie pentru carton, carton ondulat, confectii din carton ondulat si hartie igienico-sanitara

Expirat
Angajam Sofer camionete 3,5T - Centrul Colectare Cluj  -  VRANCART SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles