Publicat 21 Ian 2008 | Reactualizat 19 Feb 2008 | Expiră 21 Feb 2008

Angajam secretara pentru agentie imobiliara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica,responsabila si comunicativa
Experienta acumulata intr-o agentie imobiliara reprezinta un atu.

Descrierea jobului

-preluarea integrala a cererilor si a ofertelor care constituie obiectul tranzactiei imobiliare
-realizeaza baza de date
-repartizeaza cererile si ofertele agentilor imobiliari
-elaboreaza programul de lucru al agentilor imobiliari
-face propuneri cu privire la prioritatile privind promovarea cererilor si ofertelor
-evidenta corespondentei
-dactilografierea documentelor
-asigurarea serviciilor de protocol
-efectuarea programarilor
Mediu de lucru placut, posibilitate avansare in functie, salariu motivant

Imob Center este o agentie imobiliara tanara care si-a prefigurat inca de la inceput standardele de inalta clasa pentru calitatea serviciilor imobiliare oferite clientilor. Este o companie ce ofera clientilor sai un pachet de servicii complet.

Expirat
Angajam secretara pentru agentie imobiliara  -  SC IMOB CENTER SRL