Publicat 14 Mai 2008 | Reactualizat 12 Iun 2008 | Expiră 14 Iun 2008

ANGAJAM PERSONAL SERVICE AUTO-ATELIER AUTO SI UN CONTABIL

17 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

COMPANIE INTERNATIONALA DE CONSTRUCTII AUTOMOBILE ,ANGAJEAZA PENTRU FILIALA SA COMERCIALA O PERSOANA CU BUNE CUNOSTIINTE SI EXPERIENTA IN DOMENIUL SERVICE-ATELIER DE AUTOMOBILE, PENTRU SUPERVIZAREA SI CONTROLUL ATELIERELOR SI DEALEARILOR SAI. POSTUL DE BAZA LA BUCURESTI.ANGAJAM SI UN CONTABIL CU EXPERIENTA SI CALIFICAT
SALARIU MOTIVAT+BENEFICII

COMPANIE DE FABRICARE AUTOMOBILE CAUTA PENTRU FILIALA SA COMERCIALA DIN BUCURESTI O PERSOANA CU EXPERIENTA IN DEZVOLTAREA UNEI RETELE DE CONCESIONARI, FRANCHISE,SAU DE AGENTI IN TOATA ROMANIA
SALARIU MOTIVAT+ BENEFICII

Descrierea jobului

ENGLEZA SAU FRANCEZA NIVEL MEDIU SAU AVANSAT, CANDIDATUL TREBUIE SA AIBA O CAPACITATE FOARTE MARE DE ANALIZA PENTRU A FACE INTERFATA INTRE RETELE DE DEALERI SI DIRECTIA COMERCIALA, CERINTE -DIPLOMA DE INGINER, PROFIL ECONOMIC OBLIGATORIE.PENTRU POSTUL DE CONTABIL -SA FIE ABSOLVENT DE FACULTATE

Descrierea companiei

RECRUTARE SI FORMARE PROFESIONALA.

Expirat
ANGAJAM PERSONAL SERVICE AUTO-ATELIER AUTO SI UN CONTABIL  -  UZINA TICO SI IPSO ROMANIA