Publicat 08 Ian 2016 | Expiră 09 Feb 2016

Angajam Personal Cresa

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Abilitati: seriozitate, comunicare in lucrul cu copii mici si prescolari, cunostinte de ingrijire a copiilor mici.

Descrierea jobului

Sweet Babies angajeaza personal pentru servicii de ingrijire si supraveghere copii.
Posturile disponibile sunt urmatoarele:
- Ingrijitoare Copii - Atributii: Ingrijire si supraveghere copii cu varste cuprinse intre 0 luni si 6 ani, intretinere si curatenia spatiului de lucru
- Bucatareasa/Ajutor Bucatar - Atributii: prepararea hranei pentru copii si personal
- Asistenta Medicala – Atributii: evaluare clinica medicala zilnica.

CV pot fi trimise pe adresa sweetbabiesclub@gmail.com.

Sweet Babies este o societate nou infiintata care activeaza in domeniul serviciilor de educatie prescolara si ingrijire copii cu varste cuprinse intre 0 luni si 6 ani.

Expirat
Angajam Personal Cresa  -  SWEET BABIES S.R.L