Publicat 20 Iul 2007 | Reactualizat 19 Aug 2007 | Expiră 20 Aug 2007

Angajam persona pentru contabilitate primara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

*Cunostinte solide de contabilitate primara;
*Minim 1 an experienta in activitate similara;
* Limba bulgara/rusa constituie un avantaj;
*Operare PC

Descrierea jobului

*Inregistrare documente de contabilitate primara(casa, banca, clienti, furnizori, debitori, etc.);
*Evidenta clienti, furnizori
*Intocmire registru de casa
*Emitere facturi
*Gestiune

Nola 7 desfasoara intregul ciclu de activitati pentru realizarea de facilitati wellness si de apa

Expirat
Angajam persona pentru contabilitate primara  -  Nola 7 LTD Bulgaria Sucursala Bucuresti

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles