Publicat 13 Aug 2007 | Reactualizat 11 Sep 2007 | Expiră 13 Aug 2007

ANGAJAM persoana cu experianta in vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam o persoana cu experianta in vanzari.

Descrierea jobului

Prezentarea produselor oferite de firma noastra potentialilor clienti. Oferim salariu bun plus procent din vanzari in functie de experienta si rezultate.

Firma noastra a obtinut Master Distribution in Romania pe gama larga de produse parafarmaceutice la care facem distributia pe plan national si international.

Expirat
ANGAJAM persoana cu experianta in vanzari  -  Under Pressure Solutions

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles