Publicat 09 Oct 2017 | Reactualizat 17 Oct 2017 | Expiră 08 Nov 2017

Angajam operatori linie de productie pentru munca in Irlanda

10 posturi

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba engleza
  • Peste 6 luni si 1 zi experiență în Productie, Auto / Echipamente, Constructii / Instalatii

Candidatul ideal

- Experienta anterioara operator linie de productie
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu
- Referinte de la ultimul loc de munca
- Dovada faptului ca sunteti apt din punct de vedere fizic

Descrierea jobului

Se ofera:
Contract pe perioada nedeterminata direct cu angajatorul in Irlanda
Se lucreaza minim 40 de ore pe saptamana
9,56 euro/ora pentru inceput
10,24 euro/ora dupa sase luni
10,85 euro/ora dupa 1 an
11,24 euro/ora dupa 2 ani
Schimburile de seara vor fi platite in plus cu 16%
Schimburile de noapte vor fi platite in plus cu 25%Pentru mai multe detalii va rugam sa ne sunati la numarul 0722254376 sau sa trimiteti CV-ul la adresa jobsro@aaeurorecruitment.com

*** NU SE PERCEP COMISIOANE***

AA Ruro Recruitment Group este o agentie de recrutare a specialistilor care isi desfasoara activitatea in intreaga Europa si Canada. Noi oferim solutii de forta de munca pe termen scurt sau lung atat pentru sectoarele constructiilor cat si pentru cele din industrie.

Initial înfiintat in anul 2005, avem mai multi ani de succes in legaturile comerciale si putem oferi la cerere referinte, din diferite sectoare, de la clientii nostri.

Ne mindrim cu grija fata de client si in acest scop oferim personal de cea mai inalta calificare pentru a ne asigura ca toate situatiile de lucru cat si nevoile clientilor sunt satisfăcute.

Angajam operatori linie de productie pentru munca in Irlanda  -  AA EURO RECRUITMENT ROMANIA