Publicat 20 Ian 2016 | Expiră 21 Feb 2016

Angajam Operator Amanet

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal este orice persoana dinamica, caracterizata de seriozitate, punctualitate, cu simtul responsabilitatii, sociabila, care are studii medii sau superioare finalizate, un aspect fizic ingrijit, cunostinte minime de utilizare PC WINDOWS, abilităţi de comunicare, amabila şi proactiva, dornica de afirmare si promovare.( in perioada urmatoare urmeaza a se face promovarea pentru 1 post de administrator pe reteaua de case de amanet mun. Bucuresti din randul lucratorilor de la punctele de lucru pe criterii de performanta)
Descrierea jobului

Amanetar - Lucrator - Ofiter operator credite casa de amanet Bucuresti
Responsabilitati:
- interactioneaza cu clientii si le comunica conditiile de acordare a serviciilor de imprumut tip amanet;
- verifica și evalueaza garanțiile prezentate ( electronice, auto, etc )
- întocmeste documentația necesara pentru acordarea-lichidarea împrumuturilor;
- efectueaza plați și încasări;
- ține evidența primară a actelor în punctul de lucru;
- promoveaza serviciile firmei si atrage noi clientii prin modalitatile indicate de conducerea firmei;
- executa orice alte sarcini dispuse de conducerea firmei;

Amanet Pandi este o casa de amanet de lux, o societate cu experienta de peste 23 de ani in acest domeniu.

Expirat
Angajam Operator Amanet  -  S.C. PANDY AMANET DE LUX IFN S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles