Angajam muncitori in vederea autorizarii ca Stivuitorist

EGGER ROMANIA - 8 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Studii medii(10 clase sau liceu)
Disponibilitatea de a lucra în schimburi
Permis conducere cat. B

Descrierea jobului

Responsabilități specifice postului
Subordonare șefului de echipă

Oferim

Oferim cursuri de instruire pentru obținerea autorizației de stivuitorist plătite de companie
Inducție și instruire specifică
Asigurare medicală privată
Transport gratuit domiciliu-locul de muncă dus-întors

Noi creăm mai mult din lemn. Cei 10.400 de salariați ai noștri din 10 țări lucrează cu entuziasm, împărtășesc valorile familiei noastre și spiritul inovator. Creăm astfel produse pentru mobilier și design interior, construcții si pardoseli laminate. Ne dezvoltăm continuu - fabricam produse noi, ne extindem pe piețe emergente și oferim perspective motivante salariaților noștri.

Publicat 11 nov. 2021 Expiră 11 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos