Publicat 03 Feb 2014 | Reactualizat 25 Feb 2014 | Expiră 25 Feb 2014

angajam electricieni in Norvegia

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Electrician in Norvegia cu experienta de lucru in domeniul electric pentru ocuparea fortei de munca cu norma intreaga ;
Seriozitate si dorinta de a lucra
Integrare si lucru in echipa
Abilitati de comunicare si capacitate de organizare

Descrierea jobului

Electricieni autorizati ANRE , avand experienta profesionala practica in instalatii electrice de inalta tensiune .
Abilitatea de a lucra la inaltimi
Nivel educatie : liceu sau scoala profesionala

S.C. Armand Consulting SRL ofera:
- un salariu atractiv si corect > 1500 euro ,
- cazare si masa
- mediu de lucru profesionist
- contract de munca

Compania SC ARMAND CONSULTING SRL este o societate infiintata la inceputul anului 2009, avand capital 100% privat si care are ca domeniu principal de activitate , activitatea de consultanta pentru afaceri si management.
Energia este motorul activitatilor economice in toate timpurile. Un viitor sigur este un viitor sustenabil iar sustenabilitatea este un obiectiv tangibil numai prin prisma utilizarii energiilor alternative.
Detinatori ai unui know how specific unic pe piata energiei, SC. ARMAND CONSULTING SRL, ofera posibilitatea dezvoltarii intr-un mediu dinamic , de inalta performanta ce poate forma cu succes bazele solide ale unei viitoare cariere.

Expirat

angajam electricieni in Norvegia  -  ARMAND CONSULTING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles