Publicat 18 Feb 2019 | Expiră 21 Mar 2019

Angajam contabil primar si de gestiune

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Abilitatea de a invata rapid lucruri noi
Abilitati de comunicare, lucru in echipa
Persoana bine organizata

Descrierea jobului

CONTABILITATE PRIMARA SI GESTIUNE

-inregistrarea documentelor interne si externe e-mail, posta curier.
-intregistrarea corecta a documentelor in registru de casa
-verificare si comparare diverse inregistrari
-aprovizionare cu materii prime, produse de protocol, materiale de intretinere, rechizite
-indosarierea, ordonarea si arhivarea diverselor documente
-intocmirea, inregistrarea, modificarea sau intcetarea contractelor de munca
-intocmirea si arhivarea documentelor cu caracter juridic specifice activitatii companiei
-urmarire clienti restanti si intocmire scadendar de plati
-intocmire facturi, intocmire NIR-uri, verificare gestiune zilnica
-raspunde de corectitudinea materialelor intocmite
-centralizeaza comenzile primite
-intocmeste bonuri de consum, participa la inventariere
-operare incasari/plati, operare avansuri de trezorerie, dispozitii de plata/incasare
-cunostinte bune Word, Excel
-abilitati de comunicare, lucru in echipa
-persona bine organizata
-cunostinte de contabilitate primara si de gestiune
-absolvent studii medii/superioare

Descrierea companiei

Restaurant cu specific italian in zona Baneasa

Expirat
Angajam contabil primar si de gestiune  -  Mihaela & Dan serv srl