Publicat 20 Ian 2017 | Reactualizat 17 Feb 2017 | Expiră 21 Feb 2017

Angajam Consultanti Vanzari (birou si teren)

2 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Avem nevoie de persoane motivate, corecte, dinamice si organizate.
Cum stii ca te cautam:
- Esti absovent al unei facultati tehnice/ chimie/bioinginerie (preferabil);
- Ai excelente abilitati de comunicare;
- Posezi permis de conducere categoria B;
- Cunosti bine limba engleza;
- Operarea PC-ului nu reprezinta o problema pentru tine;
- De asemenea, un mare avantaj il constituie experienta in vanzarea de reactivi, sticlarie si aparatura de laborator, aparatura testare material de constructii.

Descrierea jobului

Sigur, te intrebi ce vei face efectiv:
- Desigur vei promova si vinde produsele noastre;
- Vei mentine si dezvolta relatiile cu clientii existenti;
- Vei identifica clienti noi/oportunitati de dezvoltare;
- Vei derula activitati specifice muncii de birou/vanzari;
- Vei merge in delegatii pentru promovarea produselor comercializate de noi (valabil pentru consultant vanzari teren);
- Vei fi implicat in diverse activitati ale firmei;

Noi iti oferim:
- Un mediu de lucru placut inconjurat de oameni dedicati ca si tine;
- Salariu fix si comision (in functie de vanzari)
- Telefon;
- Calculator;
- Masina pentru delegatii si promovare (valabil pentru consultant vanzari teren);
- Cursuri specifice pentru a ajuta la cresterea ta;
- Posibilitate promovare;

S.C. Precisa SRL este o companie privata infiintata in anul 2002 avand ca principal obiect de activitate distributia de aparatura de laborator, consumabile, reactivi, mobilier laborator si echipamente testare materiale de constructii.

Expirat
Angajam Consultanti Vanzari (birou si teren)  -  PRECISA SRL

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă