Publicat 11 Ian 2017 | Reactualizat 18 Ian 2017 | Expiră 11 Feb 2017

ANGAJAM CASIER - INCASATOR TIMISOARA, ARAD, CLUJ

5 posturi

Candidatul ideal

Ne mărim echipa! Așteptăm să te alături și tu echipei noastre!
Căutăm fete de încredere și dinamice pe postul de casier-încasator.
Dacă te regăsești în descriere, așteptăm cu interes cv-ul tău!

Descrierea jobului

Cerinte

- persoana sociabila si activa, cu bune abilitati de comunicare
- persoana cu simtul responsabilitatii
- disponibilitate de a lucra in ture
- atentie la detalii

Responsabilitate

- efectueaza operatiunile de plati catre clienti
- acorda asistenta clientilor
- intocmeste documente specifice
- organizeaza si participa la evenimentele din cadrul companiei (tombole, campanii promotionale)

Beneficii

- salariu motivant
- oportunitati de promovare
- echipa tanara, motivata si orientata spre atingerea obiectivelor

Descrierea companiei

Companie de renume in domeniul jocurilor de noroc.

ANGAJAM CASIER - INCASATOR TIMISOARA, ARAD, CLUJ  -  SC Clasik Poker SRL

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă