Publicat 08 Apr 2008 | Reactualizat 07 Mai 2008 | Expiră 09 Mai 2008

Angajam Arhitect

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Sinteti arhitect cu experienta de peste 10 ani.
Proiectele de dezvoltare imobiliara sint pasiunea dumneavoastra.
Ati condus proiecte si cautati sa va autodepasiti.

Descrierea jobului

Intocmire Documetatii Cerificat de Urbanism;
Intocmirea Proiectului Tehnic ;
Intocmirea Documetatiei pentru Avizele cerute in Certificatul de Urbanism;
Obtinerea avizelor .
Intocmirea Proiectului pt Autorizatia de Demolare/Construire;
Obtinerea Autorizatiei de Construire.
Intocmire Antemasuratori , Caiete de Sarcini, Estimari costuri;
Intocmire Detalii de Executie;
Urmarire de Santier.

Descrierea companiei

Societate dezvoltare imobiliara

Expirat
Angajam Arhitect  -  Gia - Developper & Contractor

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles