Publicat 09 Mai 2007 | Reactualizat 07 Iun 2007 | Expiră 09 Iun 2007

Angajam arhitect

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Student sau absolvent al unei facultati de arhitectura din Romania,care doreste sa faca cariera in aceasta meserie.

Descrierea jobului

Intocmirea proiectului arhitectural coordonat cu proiectele de inginerie pentru structura de rezistenta si instalatiile de incalzire,sanitare,apa-canal,ventilatie,si climatizare, electrice,etc.
Urmarirea lucrarilor de executie a santierelor.sa isi dovedeasca competenta interbenind la orice nivel al proiectului daca este nevoie.
Conditii de lucru si salarizare occidentale.

Kiz Projects SRL este o firma de constructii romana,cu capital german,membra a grupului de firme KIZ Gmbh, care isi desfasoara activitatea incepand din 1971,in domeniul constructiilor civile si industriale,si care are proiecte in executie in 8 tari din Europa.

Expirat
Angajam arhitect  -  kiz projects