Publicat 16 Mai 2008 | Expiră 16 Iun 2008

Angajam agenti vanzare cu/fara experienta in agricultura in toate toate zonele Romaniei

15 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-inginer agronom
-responsabilitate maxima
-dinamic
-prezenta agreabila
-spirit de convingere
-oportunist
-perseverent
-rezistent la stres
-serios
-dornic de afirmare

Constituie un avantaj:

-experienta tehnica si practica in domeniul agricol
-cunoasterea limbii italiene
-permis de conducere categoria B,C
-experienta de vanzari in domeniul argricol (inclusivi pensionari cu o experienta vasta)

Descrierea jobului

SC Agroqualita Distribution SRL angajeaza agenti de vanzare din toate zonele Romaniei, in domeniul agricol, pentru vanzarea de ingrasaminte, sere, solarii, seminte, pesticide si erbicide.
Se poate aplica pentru acest job din fiecare localitate a tarii!
Se cere o experienta minima in conducerea autoturismului.
Beneficii:

-mijloc auto pentru deplasari in teritoriu
-telefon mobil
-salariu atractiv si prime (comisioane) in functie de vanzari
-avantajul de a lucra intr-o echipa tanara si dornica de afirmatii in plan material si profesional
-avantajul de a invata lucruri noi si utile pentru viitorul angajatului
-o cariera benefica

Responsabilitati:

-culegerea de informatii in munca din teren
-raport saptamnal al activitatii prestate
-stabilirea traseului
-target-uri in vanzari
-seriozitate

Descrierea companiei

\"GARANTIA CALITATII IN AGRICULTURA\"
SC Agroqualita Distribution SRL cu sediul in Timisoara, este o societate italiana specializata in distributia de ingrsaminte, pesticide, seminte, sere si solarii.
Societatea noastra asigura asistenta tehnica cu specialisti din Italia.
Suntem o echipa tanara, dinamica si doritoare de afirmatii puternice in plan profesional si financiar.
Vino sa lucrezi la noi si viata ta poate deveni mai frumoasa!

Expirat
Angajam agenti vanzare cu/fara experienta in agricultura in toate toate zonele Romaniei  -  SC Agroqualita Distribution SRL