Publicat 24 Iul 2008 | Expiră 24 Iul 2008

ANGAJAM AGENTI PAZA SI AGENTI INTERVENTIE CU SAU FARA PERMIS CATEGORIA B

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

PT AGENT PAZA VARSTA INTRE 40 - 55 ANI
PT AGENT INTERVENTIE PERSOANE TINERE CONSTITUTIE ATLETICA
>>>SUNA-TI LA 0723479019 PT A VA PROGRAMA LA INTERVIU<<<

Descrierea jobului

AGENTII DE PAZA VOR EXECUTA PAZA LA SANTIERE CONSTRUCTII SI SEDII TIP BIROU >>>NU NECESITA PATRULARE<<<
PT AGENT INTERVENTIE->VOR ASIGURA INTERVENTIE LA OBICTIVE IN CONSTANTA SI O ALTA INTERVETIE IN LOCALITATEA LUMINA.
SE ASIGURA TRANSPORT PT ANGAJATII DIN ORASELE DIN JURUL CONSTATEI
LA SALARIU SE ADAUGA TOATE SPORURILE:EX. SPOR DE NOAPTE

COMPANIA NOASTRA FUNCTIONEAZA DIN ANUL 2002 SI AM AVUT OBIECTIVE DE ORICE GEN, CONTRACT DE 2 ANI CU PRIMARIA LUMINA.

Expirat
ANGAJAM AGENTI PAZA SI AGENTI INTERVENTIE CU SAU FARA PERMIS CATEGORIA B  -  C.G.SECURITY