Publicat 27 Iun 2008 | Reactualizat 26 Iul 2008 | Expiră 28 Iul 2008

ANGAJAM AGENTI IMOBILIARI

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Selectam numai persoanele:
- abile, cu spirit de vanzator
- ambitioase, cu dorinta de afirmare si castig
- centrate pe rezultat si cu initiativa
- adaptabile la principiile firmei
- convingatoare si perseverente
- dornice si capabile sa acumuleze experiente si cunostinte noi
- cu experienta in a face prezentari
- cunoscatoare de limbi straine (scris, vorbit)
- cu experienta in utilizarea pachetului MS Office

Descrierea jobului

- are ca obiectiv vanzarea/inchirierea de apartamente / vile / terenuri / spatii comerciale in Bucuresti;
- isi insuseste perfect toate detaliile tehnice, juridice ce tin de imobil;
- elaboreaza si pregateste documentele si suportul pentru vanzari;
- gestioneaza relatia cu clientii si administrareza documentatia interna si externa aferenta fiecarui client;
- elaborareaza si prezinta catre Manager rapoarte periodice sau la cerere (situatia clientilor, a vanzarilor si activitati specifice, evolutia piata de profil si activitati concurentiale, etc);
- realizeaza prospectarea proactiva a pietei, informarea constanta a clientilor, identificarea necesitatilor acestora;
- realizeaza si actualizeaza permanent baza de date privind clientii si derularea contractelor de vanzare;
- participa la targuri si evenimente din domeniul imobiliar.

Consultanta in investitii pentru terenuri, proiecte imobiliare sau achizitionarea unei locuinte. In acelasi timp, oferim solutii pentru orice solicitare care implica estimari de specialitate, studii de piata, evaluari imobiliare.
Daca vreti sa lucrati intr-o agentie imobiliara, daca va plac banii si sunteti dispusi sa munciti pentru ei, noi va oferim conditii optime si oportunitatea de a vinde nelimitat.

Pentru mai multe informatii despre agentia noastra vizitati site-ul www.proiectcasaperfecta.ro
Contact 211.30.90 /0755.054.542

Expirat
ANGAJAM AGENTI IMOBILIARI  -  proiect casa perfecta srl