Publicat 19 Ian 2019 | Reactualizat 23 Ian 2019 | Expiră 19 Feb 2019

Angajam agenti imobiliari fete / baieti

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Agentia imobiliara VICTOR IMOB CONCEPT cu sediul in sector 4, zona Eroii Revolutiei, cauta persoane seriose, sociabile, dinamice, responsabile, cu abilitatea de a invata lucruri noi.
Se accepta si persoana fara expereinta.
Daca esti dornic sa inveti lucruri noi, vrei sa te autodepasesti, esti serios, responsabil si consideri ca timpul tau este important, gandesti pozitiv si ai tot timpul solutii in situatiile dificile, ai spirit de echipa te asteptam la un interviu.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- promovarea ofertelor companiei,
- mentinerea relatiilor cu clientii companieie,
- intocmirea si prezentarea de oferte clientilor,
- crearea unui portofoliu propriu de clienti si proprietari,
- intermedieraea intre vanzator si cumparator, proprietar - chirias.

Suntem o echipa tanara si dinamica, suntem dispusi sa te invatam si pe tine cum sa obtii un venit mult peste venitul mediu din Romania!

Expirat
Angajam agenti imobiliari fete / baieti  -  Victor Imob Concept

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles