Publicat 17 Apr 2008 | Reactualizat 16 Mai 2008 | Expiră 18 Mai 2008

Angajam agenti imobiliari cu experienta in domeniu, posibilitate salariu, comision de exceptie, conditii deosebite, program flexibil.

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoană ambiţioasă şi cu iniţiativă
Excelente abilităţi de comunicare şi negociere
Aptitudini în dezvoltarea relaţiilor interpersonale pe termen lung

Descrierea jobului

- Posibilitatea construirii unei cariere de success în domeniul vânzărilor imobiliare în cadrul unui concern internaţional
- O piaţă cu potenţial
- comision
- Telefon mobil
- Maşină de firmă

Firma noastra, prin personalul propriu si partenerii sai, va ofera o gama larga de servicii ce acopera toate cerintele in domeniul imobiliar (consultanta juridica, administrare proprietati, arhitecti specializati in proiecte comerciale si rezidentiale, consultanta in obtinerea creditelor imobiliare). Va oferim asistenta juridica la perfectarea actelor de vanzare-cumparare a bunurilor imobile pe care le tranzactionati. Infiintarea de societati comerciale pentru achizitionarea de terenuri pe teritoriul Romaniei. Consultanta cu privire la zonele de interes conform proiectului de lege privind zona metropolitana Bucuresti. Firme de constructii cu experienta in executarea proiectelor rezidentiale si comerciale, firma de audit financiar care evalueaza corect pretul pietii pe zone de interes. La cererea clientilor, printr-un contract de confidentialitate, OVRA BUSINESS CONSULTING va ofera consultanta in achizitionarea de bunuri imobile cu caracter speculativ urmand sa fie revandute la cerere prin intermediul nostru, obtinand profitul minim garantat pe o perioada de sase luni.

Expirat
Angajam agenti imobiliari cu experienta in domeniu, posibilitate salariu, comision de exceptie, conditii deosebite, program flexibil.  -  Ovra Business Consulting