Publicat 18 Sep 2008 | Reactualizat 17 Oct 2008 | Expiră 19 Oct 2008

Angajam agenti de vanzari

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Permis categoria B, minim un an experienta
Intocmeste raportul de activitati, conform cerintelor superiorului;
Reprezinta si promoveaza produsele si serviciile First Cleaning Group;
Bune abilitati de operare PC ( word, excel,internet );
Experienta in vanzari constituie un avantaj;
Excelente abilitati de comunicare si relationare

Descrierea jobului

Beneficii:
mediu activ orientat pe satisfactii profesionale relevante;
pachet salarial atractiv + bonuri de masa + bonusuri in functie de performante;
telefon;
auto full time

First Cleaning Group este o companie romaneasca specializata in domeniul serviciilor de curatenie, alpinism utilitar, DDD, comercializarea de consumabile si solutii profesionale pentru curatenie.

Expirat
Angajam agenti de vanzari  -  First Cleaning Group SRL